Задача


AROMABOX - інтернет-магазин парфумерії0
AROMABOX - інтернет-магазин парфумерії1
AROMABOX - інтернет-магазин парфумерії2

Нашій команді було поставлено завдання створити сучасний та зручний інтернет-магазин, який поєднує в собі повноцінний каталог всієї продукції та зручну, зрозумілу навігацію.

Хід робіт

Насамперед ми вивчили даний сегмент ринку, всіх конкурентів клієнта, що дозволило виділити сильні сторони їх сайтів.

У випадку сайту aroma-box.com.ua вибір було зупинено на шаблонному рішенні, яке одночасно поєднувало легкість та простоту. Як результат, цей вибір заощадив час на реалізацію поставлених завдань та знизив загальну вартість проекту.

Дизайн був втілений у життя мінімалістичним з нейтральною колірною гамою, щоб не розсіювати увагу користувача, при цьому зберігши привабливість та відчуття простору, як результат – однотонна, спокійна та невимушена палітра.

Були вірно розставлені акценти на товар і всі конверсійні елементи сторінок для того, щоб не відволікати уваги відвідувачів на другорядні деталі.

При розробці логотипу також було ухвалено рішення дотримуватися загальної концепції "роби простіше". Як результат, простий, але стильний логотип та задоволений клієнт.

Мобільну версію зробили з огляду на всі сучасні тенденції. Вона розроблялася інтуїтивно зрозумілою та зручною для власників смартфонів.

Додатково були надані надійні сервери та технічна підтримка. Чим було забезпечене швидке завантаження сайту навіть у години високої відвідуваності.

До того ж було проведено внутрішню та зовнішню SEO оптимізації, що забезпечило стабільне зростання позицій сайту в пошукових системах та плідно вплинуло на кількість відвідувань ресурсу в майбутньому.

Підсумок

Завдяки комплексному підходу наших фахівців до реалізації поставлених завдань сайт aroma-box.com.ua вийшов стильним і сучасним, що відповідає всім сучасним вимогам якісного проекту. Легкий і швидкий, логічно зрозумілий користувачеві, він став ефективним інструментом e-commerce.

Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы, произведут расчет стоимости услуг и подготовят коммерческое предложение.