Задача

створення корпоративного сайту для великого імпортера вин, міцного алкоголю та продуктів харчування


Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще0
Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще1
Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще2
Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще3
Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще4
Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще5
Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще6
Good Wine - краще бути іншим, ніж бути краще7
Адреса сайту:https://goodwine.ua/

Вже у 2007 році GoodWine був найбільшим спеціалізованим магазином вина та міцного алкоголю в Європі. Але компанія вирішила не зупинятися на обсягах та розвивати інші напрями.

GoodWine – більше, ніж магазин. Поряд із відділами вина, кімнатою selective wines та бібліотекою віскі з'явилися відділи бакалії, свіжих овочів та фруктів, риби, м'яса, гастрономії. А також пекарня Bakehouse, кав'ярня Yellow Place, ресторани Lucky, Chief's Table та 101 Wine Bar, суші-бар Shima, школа сомельє.

Саме для презентації такого простору і потрібний корпоративний сайт.

ХІД РОБОТИ

Компанія має велику сферу діяльності, яку і потрібно відобразити на сайті. Для деталізації всіх нюансів спочатку було розроблено блок-схему проекту.

Всі підрозділи компанії ми винесли до окремого розділу, з повною деталізацією. Де кожен клієнт може ознайомитися з інформацією за потрібним направленням або відсканувавши QR-код на сайті, встановить мобільний додаток - де є повний асортимент товарів, що відповідає підрозділу.

Один із складів компанії на жаль зазнав авіаудару під час війни в Україні і велика кількість товару згоріла. Частину товару яка вціліла – замовник попросив винести в окремий розділ SELECTEIVE, де 30% від доходу після придбання товару буде передано на користь ЗСУ. У цьому розділі додано фільтр для швидкого пошуку потрібного товару.

Один із напрямків компанії - продаж органічних продуктів, страви з яких виходять просто чудовими. Що б кожна людина могла легко приготувати в домашніх умовах вишукані ресторанні страви - ми розробили розділ "Рецепти". Ви побачите покрокове приготування страви з фотографіями та докладним описом. Біля кожного рецепту ми додали QR-код – для оформлення замовлення на всі потрібні продукти саме для цієї страви, з доставкою додому.

Компанія постійно розвиває свої напрями, тому сайт при необхідності доопрацьовується та вдосконалюється.

ПРОВЕДЕНІ РОБОТИ

 • WEB-дизайн
 • Верстка
 • Розробка унікальних модулів
 • Програмування frontend та backend
 • Інтеграція із зовнішніми сервісами за допомогою API
 • Інтеграції зі службами доставки та платіжними системами
 • Інтеграція з програмним брокером повідомлень (стандарту AMQP)
 • Інтеграція з ERP системою замовника
 • Техпідтримка
 • SEO-Маркетинг
 • Створення мовних версій сайту

ПІДСУМОК

GoodWine - місце, куди відвідувачі приходять не тільки за покупками, але й за емоціями. Сайт goodwine.ua допоможе користувачеві легко вибрати потрібну продукцію, ознайомитися з усіма підрозділами та почерпнути корисну інформацію для свого розвитку. Багаторічна співпраця з компанією дозволяє нам здійснювати технічну підтримку, працездатність сайту та сервісів у належному стані.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.