Задача


KINDERSTART - інтернет-магазин дитячих меблів0
KINDERSTART - інтернет-магазин дитячих меблів1
KINDERSTART - інтернет-магазин дитячих меблів2
KINDERSTART - інтернет-магазин дитячих меблів3
KINDERSTART - інтернет-магазин дитячих меблів4
Адреса сайту:https://kinderstart.ua/

Перед нашою командою стояло завдання у найкоротші терміни розробити одночасно зручний у використанні та технологічний інтернет-магазин дитячих меблів.

Хід робіт

Для реалізації friendly-дизайну наші були підібрані приємні та ніжні відтінки – блакитний та помаранчевий, які чудово поєднуються між собою та підкреслюють тематику ресурсу.

Правильно розставлені акценти на товар та всі конверсійні елементи сторінок перешкоджали розсіюванню уваги відвідувачів на другорядні деталі.

При розробці логотипу також було дотримано всіх побажань тонкощі та специфіки магазину дитячих товарів. Як результат, простий, але стильний логотип та задоволений клієнт.

Мобільну версію зробили з урахуванням сучасних тенденцій. Вона розроблялася інтуїтивно зрозумілою та зручною для власників смартфонів.

На стартовій сторінці були відображені акційні товари, хіти продажу та новинки. Також передбачені переходи на інші категорії товарів, а в нижній області були розміщені приклади успішних робіт, щоб людина не йшла зі сторінки, навіть якщо вже знайшла потрібний товар. Таким чином, ми підштовхуємо користувача не зупиняти свій сеанс, а продовжувати рухатися навігацією.

Чітка структура, продумана система фільтрів та інтуїтивно зрозуміла навігація забезпечили можливість знайти будь-який товар у кілька кліків.

Реалізовано зручний повнотекстовий пошук, що дозволяє шукати товари за частковим збігом найменування. У результатах пошуку користувач бачить повне найменування позиції. Гнучка система пошуку полегшує та прискорює процес вибору покупки.

У картці товару виведено велику фотографію з можливістю перегляду кількох альтернативних зображень. Також було виведено ключову інформацію щодо товарної позиції: загальний опис, характеристики, комплектація. Додатково було додано можливість ознайомитися з оглядами продукції безпосередньо у картці товару та виведення супутніх товарів (товари серії).

Одним із важливих технічних моментів була реалізація наступного списку інтеграцій:

  • Інтеграція з ключовими маркетплейсами.
  • Інтеграції із службами доставки.
  • Інтеграція з платіжними системами.
  • Інтеграція з 1С:Підприємство.

До того ж було проведено внутрішню та зовнішню SEO оптимізації, що забезпечило стабільне зростання позицій сайту в пошукових системах та плідно вплинуло на кількість відвідувань ресурсу в майбутньому.

Додатково клієнту були надані послуги техпідтримки та системного адміністрування серверів.

Підсумок

Результатом розробки став сучасний, складний з технологічної точки зору високонавантажений інтернет-магазин дитячих меблів для ринку України, адаптований під мобільні пристрої, зі зручним функціоналом і простим, але приємним дизайном. Замовник залишився задоволеним отриманим результатом, а сайт kinderstart.ua добре виконує свою основну функцію – продаж.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.