Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. Замовити послугу

Компанія RIVERIT надає надійний, швидкий хостинг з оперативної технічною підтримкою для сайтів та інтернет магазинів на платформі 1С-Бітрікс.

Надійний, швидкий, потужний хостинг забезпечить стабільну роботу Вашого сайту або інтернет магазину. Будь-яка платформа, в тому числі і 1С-Бітрікс, має свої переваги в хостингу. Одночасно з цим, у Вашого бізнесу є свої особливості і вимоги, які також потрібно враховувати. В результаті підбір і настройка хостингу стає важливим етапом, від якого залежить стабільна робота сайту.

Як правило проблеми з хостингом виникають тоді, коли зростає споживання ресурсів на проект клієнта. Ресурси сервера витрачаються в результаті зростання кількості активних процесів, яке виникає в період зростання і розвитку бізнесу. Такими процесами можуть бути імпорт товарів з 1С, вивантаження товарів на Яндекс.Маркет, запуск скриптів при автоматизації бізнес процесів і т.д. Коли в таких випадках виникають проблеми, тих підтримка хостингу часто відповідає: "У нас все в порядку, проблеми на вашому боці." або "Ваш проект надає велике навантаження на сервер, тому ми обмежили ресурси" і все в такому дусі. В результаті це гальмує розвиток проекту, вимагає додаткових витрат часу і коштів.

Тарифи розраховуються індивідуально зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом