Задача

створення платформи для онлайн кредитування


Peer to peer finance – платформа для взаємного кредитування фізичних осіб0
Peer to peer finance – платформа для взаємного кредитування фізичних осіб1
Peer to peer finance – платформа для взаємного кредитування фізичних осіб2
Адреса сайту:https://p2pfinanc.com/

Онлайн ресурс для кредитування – відносно нова галузь. Фахівці RIVERIT отримали завдання реалізувати платформу p2p кредитування та зробити її максимально простою у використанні.

ХІД РОБОТИ

p2pfinanc.com – платформа онлайн-кредитування, яке вигідне як для позичальника, так і для кредитора. Такий спосіб кредитування не потребує довгих процедур, а умови обох сторін визначають самі.

Саме тому програмісти розробили сайт так, щоб уся інформація про укладання угоди була прозорою та зрозумілою.

Основна інформація про переваги даного майданчика та способи позики розміщена одразу на головній сторінці. Відвідувач сайту може вивчити головні питання та переконатись у вигідності співпраці.

Сайт містить особисті кабінети окремо для позичальника та інвестора. Тут же розміщено вікно для подання заявки онлайн, списки з пропозиціями щодо кредитування та умови договору. Доказ клієнта відбувається через bankID. Це дозволяє переконатися, що всі сторони угоди є реальними і не мають поганої кредитної історії.

Фахівці RIVERIT зробили кастомну інтеграцію платформи з системою обліку. Для швидких та зручних грошових розрахунків онлайн-сервіс інтегрований із платіжними системами. Таким чином, усі фінансові операції можна проводити прямо на сайті.

p2pfinanc.com інтегровано з оператором зв'язку Vodafone. Так кредитори та позичальники можуть отримати зворотний зв'язок у будь-який час.

ПІДСУМОК

Завдяки роботі команди RIVERIT населення може скористатися новою послугою у сфері фінансів. Веб-дизайн простий, а навігація сайтом абсолютно зрозуміла для будь-якого, навіть недосвідченого, користувача.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.