Задача

створення інтернет-магазину для продажу гідроізоляційних товарів та послуг


БІГ КИЇВ -  інтернет магазин все для будівництва та гідроізоляції0
БІГ КИЇВ -  інтернет магазин все для будівництва та гідроізоляції1
БІГ КИЇВ -  інтернет магазин все для будівництва та гідроізоляції2
БІГ КИЇВ -  інтернет магазин все для будівництва та гідроізоляції3
Рік випуску:2017
Адреса сайту:www.big-kiev.com.ua

Створення сайту для великої компанії, яка займається будівництвом та гідроізоляцією. Для таких великих фірм важливо, щоб сайт підкреслював компетентність та відповідальність у цій сфері.

ХІД РОБОТИ

Розробники нашої команди провели аналіз конкурентів, виділили головні пріоритети та розпочали створення.

У верхній панелі головної сторінки розташований рядок пошуку, за допомогою якого можна здійснити швидкий пошук потрібної інформації на сайті. Тут знаходиться кнопка для зворотного зв'язку.

Нижче можна ознайомитися з каталогом товарів та послуг. Усі вкладки каталогу поділені на сегменти. Таким чином, навігація за каталогом стає логічно зрозумілою та дозволяє ознайомитися з кожною категорією докладно.

Переглянути портфоліо можна на бічній панелі. Натиснувши на кнопку клієнту, відкривається меню з різними видами виконаних послуг.

Особливими елементами виділено новинки, хіти продажу та знижки. Розробники подбали і про цікаву рубрику з порадами з гідроізоляції та оглядами. Завдяки цьому креативному рішенню відвідувачі сайту зможуть користуватися онлайн-магазином не тільки в споживчих цілях.

З інформацією про якість товарів та послуг можна ознайомитись у блоці внизу головної сторінки. Наші спеціалісти розташували все необхідне в одному місці, щоб значно спростити процес відвідування сайту та роботи з ним.

ПІДСУМОК

Команда RIVERIT завжди серйозно підходить до виконання поставлених завдань. Ми розробляємо сайти, спираючись на потреби простих користувачів. Такий підхід дозволяє створити продукт, який оцінять ваші клієнти, і який допоможе просунути ваш бізнес не лише по всій країні, а й за її межами.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.