Задача

розробка сучасного адаптивного інтернет магазину


Vitan - Український виробник0
Vitan - Український виробник1
Vitan - Український виробник2
Vitan - Український виробник3
Vitan - Український виробник4
Vitan - Український виробник5
Vitan - Український виробник6
Vitan - Український виробник7
Vitan - Український виробник8
Vitan - Український виробник9
Vitan - Український виробник10
Рік випуску:2016
Адреса сайту:www.vitan.com.ua

Український виробник виробів та меблів з металу, виходить на новий рівень продажів. Команда RIVERIT взялася реалізувати ідеї замовника та створила інтернет-магазин.

ХІД РОБОТИ

Наша команда розробила яскраві банери та зручну навігацію по сайту, виділила основні категорії та сам товар. Таким чином, увага відвідувача не розсіюється на непотрібні деталі.

vitan.com.ua створено на основі шаблонного інтернет-магазину. Клієнт онлайн-майданчика бачить усю потрібну інформацію про компанію, а каталог товарів логічно зрозумілий та поділений на сегменти для зручності пошуку. Кожну категорію товару можна відфільтрувати за різними параметрами.

Для зручної доставки та оплати програмісти інтегрували сайт із платіжною системою та службою доставки. Це дозволяє оплатити обраний товар онлайн та оформити доставку до найближчого відділення.

На сайті легко можна знайти контакти для зворотного зв'язку та вкладку з відгуками про товар. Онлайн-майданчик представлений у двох мовних версіях: українській та російській.

ПІДСУМОК

До розробки інтернет-магазинів команда RIVERIT підійшла з креативом і завжди акцентує увагу на зручності та простоті використання. Поки ми просуваємо ваш бізнес в інтернеті, покупці вже обирають те, що їм потрібно швидко і легко саме у вашому магазині.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.