Задача

створення продаваємого інтернет магазину


RMSHOP - все для фотодруку і не тільки0
RMSHOP - все для фотодруку і не тільки1
RMSHOP - все для фотодруку і не тільки2
RMSHOP - все для фотодруку і не тільки3
RMSHOP - все для фотодруку і не тільки4
RMSHOP - все для фотодруку і не тільки5
RMSHOP - все для фотодруку і не тільки6
Адреса сайту:https://rmshop.by/

RMSHOP займаються продажем деталей та додаткових матеріалів для принтерів. Фірма вже 5 років успішно працює та обслуговує багатьох клієнтів. Одним із головних критеріїв сайту має стати зручна навігація та проста система оформлення замовлення.

ХІД РОБОТИ

Дизайн сайту створювався максимально простим. Однотонна кольорова гама дозволяє зосередити увагу на запропонованих товарах.

Для швидкого пошуку товарів розроблено зручне меню, де товар поділено на категорії та підгрупи. Знайти будь-який конкретний товар за назвою можна пошуковому рядку.

Наша команда провела інтеграцію сайту з платіжною системою та службою доставки. Таким чином, покупець може оформити доставку на поштове відділення або кур'єрську доставку на свою адресу.

Вибрані товари переміщатимуться у віртуальний кошик. У якій зможуть вибрати потрібну кількість товару чи видалити непотрібний.

Ознайомитись з акціями та системами знижок можна в окремих вкладках на головній сторінці, що привертає увагу клієнта та виявляє лояльність.

ПРОВЕДЕНІ РОБОТИ

  • WEB-дизайн
  • Логотипи
  • Банери
  • Іконки
  • Верстка
  • Програмування frontend та backend
  • Техпідтримка

ПІДСУМОК

Фахівці RIVERIT створили якісний продукт на основі шаблонного рішення. Сайт злагоджено функціонує за великої відвідуваності завдяки нашій техпідтримці.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.