Задача

створення b2b інтернет магазину для оптових продажів


HORECA by Wine Bureau - найвищий рівень комфорту від Good Wine0
HORECA by Wine Bureau - найвищий рівень комфорту від Good Wine1
HORECA by Wine Bureau - найвищий рівень комфорту від Good Wine2
HORECA by Wine Bureau - найвищий рівень комфорту від Good Wine3
Адреса сайту:https://horeca.winebureau.ua/

Good Wine - це всесвіт для любителів вин, міцного алкоголю та здорового харчування. Компанія є імпортером із 40 країн світу. Все найкраще зібрано в одному місці. Ви можете не тільки вибрати для себе особливий напій, але й продегустувати його. Тільки екологічно вирощені продукти від прямих постачальників, що безперечно відбиває лише найкращу якість.

Одним із успішних підрозділів Good Wine є HoReCa.

У компанії велика програма лояльності. Можлива безкоштовна оренда винних холодильників, дегустації з виробниками та тури на виноробні.

Перед нашим клієнтом стало завдання автоматизації продажу, що дозволило б клієнтам швидше та зручніше здійснювати покупки, з таким завданням вони до нас і звернулися.

ХІД РОБОТИ

Основною вимогою замовника було провести інтеграцію з їхньою обліковою системою з використанням RebbitMQ. Даний брокер черг дозволяє реалізувати практично реалтайм синхронізацію облікової системи із сайтом.

Для максимальної зручності користувачів сайту, ми разом із компаніями Good Wine реалізували зручний каталог товару. У якому кожному товару відведено своє інтуїтивно зрозуміле місце, а завдяки максимально детальному фільтру користувач може відібрати потрібні йому товари за заданими властивостями.

Оскільки компанія Гудвайн є максимально клієнтоорієнтованою, то для кожного користувача ми організували свій, потрібний саме йому асортимент та індивідуальні цінові пропозиції.

Для зручності клієнтів, було реалізовано особистий кабінет, в якому можна відстежити свої замовлення, а також індивідуальний баланс, інтегрований з обліковою системою Good Wine.

Одним із основних інструментів на сайті є "Раніше замовлені", він дозволяє в окремому списку підібрати товари, які були раніше замовлені. Що дозволяє максимально швидко здійснити поповнення складів бару, ресторану чи кафе товарами, що закінчуються. У випадку відсутності товару, цей інструмент запропонує заміну рекомендовану фахівцями Гудвайн.

Оскільки численний функціонал, який був потрібний замовнику, тягне за собою підвищення навантаження на сайт, нашими спеціалістами було проведено роботу з оптимізації завантаження найбільш високонавантажених місць, зокрема сторінок каталогу.

ПІДСУМОК

Створено b2b інтернет-магазин для оптових покупців. З сучасним дизайном, зручний у використанні та водночас інтуїтивно зрозумілий для всіх користувачів навіть при першому відвідуванні. Індивідуальний особистий кабінет кожного користувача, оснащений усіма потрібними функціями, що значно спрощує роботу. З компанією Good Wine ми продовжуємо співпрацю і досі.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.