Задача


Принцип 2.0 - інтернет магазин канцелярських товарів0
Принцип 2.0 - інтернет магазин канцелярських товарів1
Принцип 2.0 - інтернет магазин канцелярських товарів2
Принцип 2.0 - інтернет магазин канцелярських товарів3
Принцип 2.0 - інтернет магазин канцелярських товарів4

Компанія “Принцип” для розширення своєї аудиторії та виходу на новий рівень продажів, звернулася до нашої компанії для реалізації інтернет-магазину.

ХІД РОБОТИ

У дизайні фахівці Riverit спиралися на раніше обрану колірну гаму компанії Принцип. На головній сторінці зроблено акцент на найбільш потрібні розділи.

У шапці сайту відобразили статичні сторінки із важливою інформацією для клієнта.

Каталог товарів поділено на категорії з відповідними товарами. Ми реалізували фільтр, за допомогою якого користувачі зможуть швидко знайти товар, який відповідає потрібним параметрам.

Для зручності покупок ми надали можливість зробити замовлення на сайті, оплатити його онлайн та оформити доставку кур'єром.

Після тестування та запуску, сайт розміщений на наших серверах, що дозволяє нам надавати своєчасну та якісну технічну підтримку.

ПІДСУМОК

До розробки інтернет-магазинів команда RIVERIT підійшла з креативом і завжди акцентує увагу на зручності та простоті використання.

Поки ми просуваємо ваш бізнес в інтернеті, покупці вже обирають те, що їм потрібно, швидко та легко саме у вашому магазині.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.