Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. Замовити послугу

Компанія RIVERIT забезпечує комплексну підтримку сайту або інтернет-магазину клієнта, не залежно від рівня складності, навантажень і відвідуваності. Фахівці компанії візьмуть на себе всі турботи про роботу Вашого веб-ресурсу.

В результаті Ваш сайт або інтернет магазин буде працювати стабільно.

Оперативна, якісна технічна підтримка забезпечить безперервну роботу і розвиток функціоналу сайту для максимально ефективної роботи.

Технічна підтримка існує для того, щоб забезпечити безперервну роботу системи. Проблеми в роботі сайту, інтернет магазину, корпоративного порталу можуть виникнути в будь-який момент. Технічні проблеми можуть негативно відіб'ється на роботі сайту в цілому, стати причиною втрати клієнтів, комерційних партнерів або інформації.

Сайти та інтернет магазини з високою відвідуваністю досить часто стикаються не тільки з технічними проблемами, а й з масовими атаками на веб-ресурс (можливо від конкурентів), збоями в системі або з повільною роботою сайту. Крім цього, такий динамічний ресурс як сайт або інтернет магазин, вимагає постійного моніторингу продуктивності. В процесі роботи виникає необхідність в доопрацюванні того чи іншого функціоналу, підключенні нових модулів, встановлення оновлень сервера або ПО 1С-Бітрікс. Вирішення цих завдань також входить в поняття технічної підтримки.

Етапи технічної підтримки та внесення доробок в компанії RIVERIT

  • В системі постановки завдань організовується робоча група замовника.
  • Ви ставите завдання, попередньо формулюєте її якомога більш докладно.
  • Менеджер компанії реагує на завдання, дає оцінку або задає уточнюючі питання.
  • Ви отримуєте оцінку, стверджуєте її і ми приступаємо до роботи.
  • Ми виконуємо завдання в обумовлену кількість годин.
  • В кінці місяця Ви отримуєте звіт про виконані роботи.

Замовте технічну підтримку в компанії RIVERIT і забезпечте Ваш сайт, інтернет магазин всім необхідним для продуктивної роботи.

Скористайтеся безкоштовною консультацією і наші фахівці підберуть оптимальний пакет послуг для того, щоб Ваш сайт або інтернет магазин працював стабільно, швидко, не залежно від обставин.

Якщо Вам потрібна оперативна, якісна технічна підтримка, зв'яжіться з нами по електронній пошті або замовте зворотний дзвінок. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.