Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. Замовити послугу

Просування сайту - це один з найефективніших на сьогоднішній день інструментів залучення потенційно зацікавлених клієнтів і збільшення продажів, який прийшов на зміну традиційним варіантам реклами і досить швидко замінює їх завдяки своїй широкій функціональності.

Просування за позицію - схема роботи, при якій клієнт платить за виведення пошукових фраз в певному діапазоні в пошуковій видачі (топ 3, топ 5, топ 10). На поточний момент це найпопулярніший формат просування для малого і середнього бізнесу. Підходить для всіх типів ресурсів, незалежно від регіону і популярності наданої послуги чи товару.
Просування за трафік - схема роботи, при якій клієнт платить за переходи користувачів з пошукових систем по раніше позначеному списку пошукових фраз згідно з обраними напрямками. Підходить для великих інтернет-магазинів і інформаційних порталів, мультирегіональних сайтів, які націлені на просування в різних регіонах України.

Для просування сайту в топ - 10 ми використовуємо:

Оптимізація всього сайту, а не тільки окремих сторінок

Внутрішньої оптимізації приділяємо особливу увагу, усуваємо проблеми з індексацією, робимо грамотну перелинковку. Правильність оптимізації - запорука успіху просування.

Оптимальний підхід

Цілі агентства і клієнта максимально збігаються, виходить успішне співробітництво, засноване на відкритості і довірі. Ви отримуєте максимальні результати

Результат

Правильний підхід забезпечує стабільне зростання трафіку

Прозорість робіт і обґрунтованість всіх витрат. Формуємо стратегію і бюджет перед початком робіт

Копірайтінг

Пишемо потрібну кількість текстів. Ми створюємо грамотний текстовий контент

для людей - з урахуванням всіх SEO требованій.

Стабільність

Використовуваний нами набір методів відповідає вимогам пошукових систем: сайт оптимізований, посилання якісні та тематичні, зміни алгоритмів мало впливають на результат

Просування постійними засланнями

За всіма розміщеними посиланнями надаються звіти

Необмежена кількість пошукових запитів

Поетапно включаємо в просування всіх можливих пошукові запити

Відсутність залежності від компанії виконавця

Оптимізація текстів на сайті, постійні посилання

Чому ми

Максимально прозора схема роботи. Компанія Riverit забезпечує максимальний і стійкий при подальших змінах алгоритмів результат, а відкритість відносин є упевненістю в правильності просування і надійний контроль інвестицій.

Довіривши нам свій веб-ресурс, Ви можете спокійно продовжувати вести власні справи, займаючись розвитком свого підприємства. Ми ж в свою чергу докладемо максимум зусиль до роботи над просуванням вашого ресурсу. Разом з компанією Riverit в ТОП 10!