Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. Замовити послугуCMS Бітрікс: Управління сайтом стрімко розвивається і набирає обертів, залишаючи конкурентів позаду.

Безумовно, у цій системи є свої переваги і недоліки, як і у будь-який інший. Але порівнюючи все "За" і "Проти", бізнес все частіше вибирає продукти компанії Бітрікс.

Ще кілька років тому, багато хто вибирав Open Cart, Magento, але дивлячись на розвиток бізнес сфери та як Бітрікс: Управління сайтом вчасно підлаштовується під всі нововведення ринку, сьогодні Бітрікс вибирають більшість.

Навіщо здійснювати перенесення сайту на Бітрікс: Управління сайтом і кому буде корисно?

 1. Власникам інтернет-магазинів, в планах яких вести легальну діяльність і дотримуватись чинного законодавства. Система дозволяє оперативно підключити онлайн-касу і забути про це питання.
 2. Не можете знайти розробника або підрядника для своєї CMS
 3. Незадоволені швидкістю роботи вашого ресурсу
 4. Висока ціна доробок ресурсу
 5. Зручна адміністративна панель і робота з нею співробітниками.
 6. Хто розвиває проект в довгу. Масштабування, збільшення асортименту, навантаженість сайту.
 7. Інтеграція з платіжною системою і зручність роботи з картками товарів і профілями клієнтів дозволять скоротити час на виконання рутинних завдань і приділити увагу розвитку бізнесу, вивчення попиту та розширенню товарної лінійки.
 8. Зручний для SEO-оптимізації . В панелі управління є всі можливості для цього.
 9. Якщо подивіться пошукову видачу за різними запитами, то побачите що сайтів на Бітрікс в ТОП величезна кількість, а все завдяки гнучкій системі і великим SEO-можливостям.
 10. Зручна панель управління сайтом.
 11. Великий вибір грамотних підрядників.
 12. Якщо дорогі доопрацювання, в маркетплейсе Бітрікс є велика кількість безкоштовних готових рішень, встановив і використовуй.

Сайти яких CMS переносимо на Бітрікс?

Ми перенесемо ваш ресурс на платформу Бітрікс не залежно на якій CMS він створений.
CMS

Як відбувається перенесення сайту на 1С-Бітрікс?

Не правильний перенос, в якому не враховані нюанси, може знищити SEO і витратити бюджети рекламних кампаній даремно.
 1. Зберігаємо URL-адреси. Збираємо всі важливі лінки, які мають максимальну цінність для вашого ресурсу. Адреси, які приносять трафік з рекламних кампаній, пошукової систем, мають популярність і згадки на сторонніх ресурсах. Якщо URL-адресу з якої-небудь причини, не вдається перенести, ми перенаправляємо за допомогою 301 редіректу відвідувачів і контрольний вагу на нові сторінки. В такому випадку перенесення проходить ефективно і безболісно!
 2. Встановлюємо ліцензію "Бітрікс: Управління сайтом".
 3. Встановлюємо вами вбрання готове рішення з marketplace і допрацьовуємо його або ж здійснюємо індивідуальну розробку сайту, якщо хочете унікальний дизайн і інші фішки, яких немає у конкурентів. При бажанні ви можете повністю зберегти старий дизайн.
 4. Виробляємо імпорт даних на новий ресурс: товари, замовлення, користувачі, статті, інформаційні сторінки. Якщо контенту трохи, можна перенести вручну.
 5. Перемикаємо домен і включаємо новий сайт
 6. Виробляємо тестування і запуск в роботу нового сайту.

Переваги перенесення сайту на Бітрікс?

Переваг величезна кількість, але ми виділили основні.
 1. Постійні доопрацювання і оновлення з боку розробників продукту.
 2. Своєчасна адаптація під нові закони.
 3. Багато хороших розробників. Через популярність платформи Бітрікс легше знайти розробника або компанію підрядника.
 4. SEO-модуль, персональні рекомендації, розсилки, і інші можливості 1С-Бітрікс. Велика частина сайтів в ТОП, на Бітрікс.
 5. Прискорення сайту або технологія "Композитний сайт", за допомогою якої сайти завантажуються гараздо швидше багатосторінкових сайтів, створених на безкоштовних движках.
 6. Інтеграція з касами відповідно до законодавства і автоматична відправка даних в податкову.
 7. Маркетплейс з готовими рішеннями, в якому багато хороших безкоштовних модулів для роботи.
 8. Безкоштовна компетентна підтримка розробників системи.
 9. Антивірус або технологія "Проактивний захист". Сайти в мережі часто піддаються атакам хакерів. Віруси сприяють довгої завантаження сайту, відбуваються перенаправлення ваших клієнтів на інші сайти, а так само можете втратити конфіденційну інформацію або доступ до ресурсу в цілому.
 10. Інтеграція з 1С: Підприємство Дозволяє зробити актуалізацію залишків і цін по товарах і автоматично отримувати інфо по замовленнях в 1С.
 11. Інтеграція з мессенджерами і соц. мережами. Дозволяє отримувати і обробляти повідомлення від клієнтів з більшості месенджерів і соц. мереж в одному місці.
 12. Автоматичне резервне копіювання. Якщо щось трапиться з даними вашого сайту, то ви зможете відновити свій ресурс, а не створювати новий ресурс втрачаючи час. Відновити сайт з актуальними даними.

Чому перенесення сайту на CMS Бітрікс варто довірити нам?

 • Сертифіковані золоті партнери Бітрікс;
 • 10 років успішної роботи на ринку веб-розробки;
 • Досвід роботи з лідерами ринку;
 • Уважні до деталей і бажанням клієнта.

Чого варті перенесення сайту на Бітрікс: Управління сайтом?

Ціна і терміни перенесення сайту індивідуальні, все залежить від масштабу вашого ресурсу і того, що потрібно перенести, якщо з дизайном, це буде коштувати дорожче.

Щоб дізнатися докладну інформацію про перенесення вашого сайту на Бітрікс: Управління сайтом замовте безкоштовну консультацію нашого фахівця, заповнивши форму.