Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. Замовити послугу

Коли у компанії є тільки один сайт - керувати ним досить просто. Однак з часом бізнес розширюється і таких сайтів може стати більше. Підтримувати і вести відразу кілька сайтів незручно, тому що доводиться авторізовиваться на кожному сайті, аналізувати статистику, виконувати однотипні дії, навчати персонал працювати з CMS і т.п. У Бітрікс передбачили цю проблему і створили функціонал мультисайтовости, який дозволяє на одній копії продукту створювати необмежену кількість сайтів.

Для чого потрібна многосайтовость

Многосайтовость – технологія на базі Бітрікс: Управління сайтом, яка дає можливість створювати безліч сайтів на одній ліцензії. Це означає, що для створення нового сайту не буде потрібно купувати додаткову ліцензію Бітрікс. Всі створені сайти будуть мати різні адреси і публічну частину, але при всьому цьому - одну адміністративну панель і базу даних.

Многосайтовость легко вирішує проблеми трудовитрат і великої кількості сайтів, з управлінням яких легко справлятися.

Переваги

  • Якщо задати налаштування наскрізний авторизації, то користувачам не доведеться реєструватися окремо на кожному сайті.
  • Управління виведеним контентом в одному місці для всіх сайтів.
  • Єдина система безпеки. Весь контроль безпеки в одному місці.
  • Централізований показ реклами і банерів на сайтах.
  • Аналітика по кожному сайту.

Обмеження

  • Всі сайти повинні бути розміщені на одному хостингу і використовувати одну установку Бітрікс: Управління сайтом. Інакше доведеться купувати на кожен хостинг окрему ліцензію.
  • На редакції «Старт» не можна створити більше двох сайтів. На інших редакціях - необмежена кількість сайтів. Актуальну інформацію про кількість сайтів представлена на офіційному сайті компанії Бітрікс.

Многосайтовий передбачає, що у сайтів буде одна загальна база даних, тому всі сайти повинні бути розміщені на тому ж хостингу, що і основний сайт.

Компанія RIVERIT має великий досвід в побудові многосайтов на базі Бітрікс: Управління сайтом, залиште замовлення і ми з вами обов'язково зв'яжемося;