Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. Замовити послугу

Збільшуємо частку ринку, покращуємо сервіс, підвищуємо лояльність і продажу, знижуємо витрати за рахунок автоматизації та оптимізації бізнес-процесів за допомогою мобільних додатків і веб-сервісів

Послуги з розробки мобільних додатків

Зверніться до нас і ми на ранній стадії допоможемо вам спроектувати бізнес-модель і стратегію його поетапного розвитку. Важливе місце в нашій роботі займає аналітика: аналіз вимог і бізнес-процесів, маркетинговий і технічний аудит, управління вимогами на всіх етапах проекту.

Аналітика

Проводимо конкурентний аналіз ринку, використовуємо найкращі рішення для створення першокласних продуктів.

Проектування

Реалізуємо бізнес-завдання за допомогою дружніх користувачеві інтерфейсів на базі аналітики.

Дизайн

Створюємо кращий користувальницький досвід. Малюємо зручні і зрозумілі інтерфейси, які працюють.

Розробка

Втілюємо додаток в коді. Пишемо чистий і стабільний код, інтегруємо його з технологіями замовника.

Тестування

Тестуємо сервіс на різних пристроях і гарантуємо випуск якісного продукту точно в строк.

Просування

Підтримуємо і покращуємо продукт на основі зворотного зв'язку. Тисячі скачувань і висновок в топи сторів.

Скільки коштує розробка мобільного додатка?

Мабуть, це найчастіше питання. Це майже те ж саме, що запитати «Скільки коштує автомобіль» - навіть в межах однієї марки вартість машин може відрізнятися на порядок. Однак, як і для автомобілів, є нижня межа, з якої починається вартість розробки додатків, у нас ціна починається від 50 000 грн. Вартість залежить від обсягу і складу робіт за проектом. Зазвичай ми домовляємося про фіксовану ціну, і замовник завжди задоволений як умовами, так і результатом.

Ціна розробки фіксується після збору і агрегації всіх вимог і підготовки прототипу в рамках підготовки технічного завдання. Оплата може бути розбита на етапи, які прив'язані до виходу нової версії вашої програми. На кожному з етапів процесу розробки, ви отримуєте готове рішення.

Після успішної публікації ми підписуємо остаточний акт виконаних робіт і переходимо в стадію підтримки. На цьому етапі ми обговорюємо і оцінюємо новий функціонал, складаємо плани розвитку. За налаштованим метрик, в системі аналітики, ми відстежуємо ефективність проходження ключових сценаріїв користувачами. Конверсії на різних етапах складаються в воронку. Грунтуючись на зібраних даних ми виробляємо рішення щодо поліпшення бізнес показників.

Терміни розробки мобільних додатків для IOS і Android

Щоб дізнатися вартість розробки мобільного застосування потрібно представляти функціонал додатка у всій його повноті. Первісну оцінку можна зробити за списком вимог, в подальшому оцінка уточнюється на підставі виконаного прототипу і ТЗ. Прототип моделює всі екрани реального додатки, навігацію, переходи між екранами і дії на екранах. В середньому програмування для мобільного додатка займає від 4 до 10 тижнів. Терміни та бюджет проекту розраховуються на підставі кількості нормо-годин на кожен блок програми. В рамках договору ми гарантуємо дотримання загальних і поетапних термінів розробки і рамок затвердженого бюджету, незалежно від реальної кількості людино-годин, витрачених на розробку.