Задача

розробити сайт, на якому користувачі зможуть публікувати свій контент та розповсюджувати його


WhatDays - будь-які можливості для святкових поздоровлень0
WhatDays - будь-які можливості для святкових поздоровлень1
WhatDays - будь-які можливості для святкових поздоровлень2
Рік випуску:2022
Адреса сайту:http://whatdays.com/

При розробці програми для поздоровлень - Whatdays, яким займаються наші програмісти, клієнт поставив завдання - розробити сайт, на якому користувачі зможуть публікувати свій контент та розповсюджувати його.

ХІД РОБОТИ

Розробники розмістили на головній сторінці інформацію про програму. Тут можна дізнатися більше про можливості програми, про її переваги та про те, як програма працює.

Для користувачів по всьому світу створено шість мовних версій сайту. Завантажити програму можна прямо на сайті за допомогою кнопки або QR-коду.

Відвідувач сайту, який хоче опублікувати власний контент для початку, повинен зареєструватися на сайті. Головною умовою реєстрації є наявність раніше створеного облікового запису в додатку.

В особистому кабінеті є можливість розмістити свої унікальні листівки, які потім з'являються у самому додатку Whatdays. Перед публічним використанням весь контент, що публікується, має пройти обов'язкову модерацію.

В адміністративній частині сайту модератори керують контентом програми, перевіряють та публікують чи відхиляють його.

ПІДСУМОК

Команда RIVERIT рада приєднається до креативних ідей. Ми розробили простий сайт абсолютно зрозумілий для будь-якого користувача. Завдяки нашій роботі відвідувачі сайту можуть втілювати свої творчі ідеї та показувати їх усьому світу.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.