Задача

презентація компанії та поточний її стан під час війни


GOODWINE — український винний та продуктовий ритейл0
GOODWINE — український винний та продуктовий ритейл1
Адреса сайту:rebuild.goodwine.ua

Війна в Україні 2022 року зачепила кожного українця та кожне підприємство. Компанія GoodWine не стала винятком. Склад продукції був знищений авіаударом ще в перші дні війни та збитки становлять понад 15 мільйонів євро.

GoodWine видатному винному та продуктовому рітейлу з 800 однодумцями потрібна допомога для відновлення роботи компанії в повному обсязі.

Фахівці нашої компанії доопрацювали rebuild.goodwine.ua, де кожен бажаючий може познайомитися зі сферою діяльності компанії та допомогти відновити роботу.

При виборі дизайну та кольорової гами, без вагань, зупинили вибір на національних жовто-синіх кольорах. Лендінг розбили на блоки, в яких описана історія компанії, фото співробітників, переваги, сфери діяльності та поточний стан компанії.

Компанія GoodWine - наш багаторічний клієнт, всі наші співробітники перейнялися проблемою і в найкоротші терміни створили rebuild.goodwine.ua, щоб максимально допомогти відновити роботу, в такий нелегкий для всіх час.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.