Задача

створити сучасний, лаконічний та «смачний» сайт ресторану


Mirali Restaurante - корпоративний сайт ресторану0
Mirali Restaurante - корпоративний сайт ресторану1
Mirali Restaurante - корпоративний сайт ресторану2
Mirali Restaurante - корпоративний сайт ресторану3
Mirali Restaurante - корпоративний сайт ресторану4
Адреса сайту:https://mirali.restaurant/

Створити сучасний, лаконічний та «смачний» сайт ресторану – головне завдання від нашого замовника. Для ресторатора важливо підкреслити якісний сервіс та унікальність його закладу.

ХІД РОБОТИ

Для розробки цього сайту ми спиралися на брендбук. Оскільки наш клієнт є досить креативним, спеціально для нього наша команда підібрала дизайн у європейському стриманому стилі, на клікабельних кнопках використовуються типографічні шрифти.

Мінімалістичний затемнений дизайн та проста навігація сайтом дозволяють клієнту швидко знайти всю потрібну інформацію.

Відвідуючи сайт mirali.restaurant клієнт зможе знайти відповіді на запитання «Хто ми? Чим ми займаємось? Що ви можете отримати тут? та познайомиться зі творцем.

Для зручності окремо виділено вкладки меню, винної карти, бронювання та навіть вакансій для претендентів. У вкладці «Контакти» розміщено всю потрібну інформацію з картою розташування.

Замовник розробив зручний алгоритм бронювання, механізм якого був нами реалізований. Для зручності відвідувачів розроблено блок-схему ресторану, де кожен відвідувач може подивитися розташування столів, зайнятість їх у певний час та вибрати собі відповідне місце, дату та час. Також важливою є можливість вказати свої харчові уподобання, наявність алергії або інших протипоказань при бронюванні столика.

Для обробки замовлень наша команда провела інтеграцію сайту з телеграм-ботом, через який менеджери одержують повідомлення про бронювання. При замовленні столика відвідувач може замовити дегустаційний сет. Завдяки підключеній нами платіжній системі Portmone, це дозволяє відразу сплатити броню та замовлення.

ПІДСУМОК

Європейський мінімалістичний стиль вигідно наголошує на сучасності та унікальності ресторану, а яскраві акценти на стравах з меню залучають клієнтів швидше їх спробувати. Завдяки роботі команди RIVERIT замовник отримав гнучке управління для менеджерів в адміністративному розділі сайту, примножив відвідувачів та просунув свою ідею піклування про довкілля.

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію.