Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші питання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують комерційну пропозицію. Замовити послугу

Супровід 1С: Підприємство ІТС Наша компанія RIVERIT займається не тільки впровадженням самого популярного програмного забезпечення для обліку фінансових і адміністративних даних, а й надає клієнтам повну підтримку і консультацію на всіх етапах роботи. Цей процес називається - Інформаційно технологічний супровід 1С: Підприємство, або коротко - ІТС.

ІТС 1С: Підприємство— це цілий комплекс заходів, який призначений для безперебійної і надійної роботи всіх функцій програми. Повний супровід 1С: Підприємство дозволить вам отримати доступ до всієї методичної, актуальної правової та довідкової інформації. При використанні типового програмного продукту, наші фахівці можуть налаштувати його під повну автоматизацію отримання всіх нових оновлень. У такому випадку система сама може вас повідомляти про вихід того чи іншого зміни і пропонувати оновити версію для його впровадження. Або ж ви можете використовувати портал ІТС, до якого ми надаємо вам повний доступ. І звідти вже вибірково брати всі необхідні оновлення.

Наша компанія забезпечує користувачам програм «1С: Підприємство» повну консультаційну, технологічну підтримку. Підтримка надається в рамках договору інформаційно-технологічного супроводу.

ІТС - це комплексний підхід до обслуговування користувачів програмних продуктів системи «1С: Підприємство», що включає: технологічні, методичні та консультаційні матеріали:

  • оновлення програм «1С: Підприємство»;
  • практичні і методичні рекомендації по роботі з програмами «1С: Підприємство»;
  • ексклюзивні довідники по основних податках і зборах;
  • матеріали провідних економічних видань;
  • ексклюзивні роз'яснення змін законодавства;
  • актуальна нормативно-правова інформація