Тиждень з 23 по 27 травня видався доволі насиченим на важливі події не тільки у світі IT, а й в інших сферах. Спеціально для Вас, ми зібрали найбільш значущі події, які з яких-небудь причин ви могли пропустити.

Інтернет

  • Viber продовжує набирати оберти. Російська аудиторія месенджера всього за рік зросла на 50,8%. На сьогодні загальна кількість користувачів Viber налічує 754 млн користувачів, а в Росії — ця цифра становить 60 млн.
  • Тестування карусельної реклами від Instagram пройшло успішно. Тепер, цей інструмент доступний всім маркетологам. Карусельні оголошення можуть тривати до 60 секунд, що дозволить більш детально розкрити переваги рекламованого товару.
  • Всіма улюблена компанія Google представила ряд нововведень у популярних сервісах Google AdWords і Analytics. За допомогою нових інструментів, маркетологи зможуть бути на хвилі тренду mobile-first, оскільки більша частина запитів у світовій пошуковій системі Google припадають на мобільні пристрої. Серед основних нововведень: розширені текстові й медійні оголошення та локальні пошукові оголошення для Google.com і Google Maps, а також індивідуальне призначення ставок для кожного типу пристроїв. Відео з презентації тут
  • Маркетингова компанія Cloud Technologies (Польща) розробила нову технологію UNBLOCK, яка здатна показувати рекламу навіть в тому випадку, якщо у користувача встановлені спеціальні плагіни, що блокують рекламу (наприклад, Adblock Plus). На сьогодні технологія UNBLOCK очікує отримання патенту.
  • Популярна блог-платформа «Живий Журнал» оновила дизайн. Тепер, LiveJournal це медійний майданчик, контент якої, генерується користувачами. Новий дизайн змінив головну сторінку, а також змінився і принцип формування контенту.
  • За перший квартал 2016 року, компанія Facebook заробила $5,2 млрд. В порівнянні з аналогічним кварталом попереднього року, прибуток Facebook збільшився в три рази. При цьому чистий дохід компанії за перший квартал поточного року склав $1,5 млрд.
  • Компанія Gemius опублікувала результати свого дослідження, яке було спрямоване на вивчення онлайн аудиторії України, а також визначення ТОП-20 сайтів. Результати нижче:

Високі технології

  • Для Windows Phone початок 2016 року не можна назвати вдалим. За перший квартал 2016 року компанія змогла продати тільки 2,4 млн смартфонів (0,7% від загального ринку) на Windows Phone. Нагадаємо, що у 2015 році за цей же проміжок часу, було реалізовано 8,6 млн телефонів (2,4% від загального ринку).
  • Компанія Foxconn звільнила 60 000 працівників. Причина — автоматизація деяких виробничих процесів. Нагадаємо, компанія Foxconn є найбільшим виробником електроніки й основним партнером компанії Apple. На цей момент на робочих місцях Foxconn працюють понад 50 000 осіб, замість 110 000 до скорочення.

Еще немного интересных событий

  • Нагадуємо що 3 липня в Києві відбудеться CRM конференція, на якій ви зможете дізнатися безліч цікавих кейсів зі світу маркетингу. Організатор конференції - 1С-Бітрікс. Зареєструватися можна тут

9 червня об 11: 00 відбудеться онлайн-презентація нового Бітрікс24. Не пропустіть, реєстрація тут.